plus minus gleich
Banner

Televize Z1 dnes v noci skončí

24. ledna 2011 - Finanční skupina J&T zastaví dnes v noci vysílání zpravodajského kanálu Z1. "Bylo to ekonomické rozhodnutí," řekl mluvčí J&T Petr Málek. Televizi, která vysílá od června 2008 a zaměřovala se na ekonomické zpravodajství, se nepodařilo vyjednat vyšší ceny za reklamu. Spolu s ukončením provozu zmizí tato stanice z programové nabídky webové i kabelové televize Metron.
 

Otevírací doba o vánočních svátcích

15. prosince 2010 - Blíží se konec roku a s ním tradičně i vánoční svátky, během kterých bude provoz naší třebíčské kanceláře omezen:

  22. prosince 2010   běžný provoz
  23. prosince 2010   zkrácený provoz do 14:00 h
  24. prosince 2010 - 2. ledna 2011   zavřeno
  3. ledna 2011   běžný provoz

Během celých svátků vám budeme k dispozici na bezplatné zákaznické lince 800 40 80 80.

Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a děkujeme za přízeň, kterou jste nám projevovali v uplynulém roce. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni i nadále, uděláme pro to maximum.
 

Plánovaný výpadek služeb

23. září 2010 - V noci ze soboty 24. na neděli 25. září letošního roku proběhne upgrade páteřního optického vedení sítě Metron. Servisní zásah, během kterého budou odstaveny internetové služby v lokalitách Aug. Kratochvíla, Benešova, Cyrila Boudy, Čajkovského, Jar. Heyrovského, Moskevská, Myslbekova, Na Kopcích, Novodvorská, Tolstého a služby kabelové televize v lokalitách Aug. Kratochvíla, Benešova, Cyrila Boudy, Čajkovského, Jar. Heyrovského, Moskevská, Myslbekova, Tolstého bude probíhat mezi 1:00 a 5:00 hodinou ranní. Omlouváme se všem uživatelům za způsobené potíže a děkujeme za pochopení.
 

Nový tarif Metron PLUS

1. července 2010 - rádi bychom Vám představili nový tarif Metron PLUS s rychlostí 25 Mbit/s za 390,- Kč včetně DPH měsíčně. Uvedená rychlost je garantovaná, obousměrná a bez agregace (kapacitu své přípojky nesdílíte s ostatními uživateli ve Vašem domě či lokalitě, jako je tomu u jiných poskytovatelů).
 

Plánovaný výpadek služeb

31. ledna 2010 - V noci z 2. na 3. února letošního roku proběhne servisní zásah na páteřním optickém vedení sítě Metron. Práce, při kterých může dojít k výpadkům služeb, budou trvat od 1:00 do 7:00 hodiny ranní. Omlouváme se všem uživatelům za způsobené potíže a děkujeme za pochopení.
 

Oznámení pro uživatele veřejných IP adres

28. ledna 2010 - na přelomu ledna a února letošního roku dojde ke změně veřejných IP adres přidělených k našim službám. Všem uživatelům veřejných IP adres se omlouváme za případné potíže změnou způsobené a děkujeme za pochopení.
 

Naše ceny se po změně DPH nezvýší

12. ledna 2010 - od prvního ledna letošního roku se zvýšila sazba daně z přidané hodnoty na 20 %. Naše ceny jsou vždy uváděny s DPH a nebudou proto navyšovány. Zvýšení sazby DPH se Vás proto nijak nedotkne, máte-li nastaven trvalý příkaz k úhradě našich služeb, nemusíte jej měnit.
 

Plánovaný výpadek služeb

15. prosince 2009 - rádi bychom se omluvili všem našim zákazníkům za možné výpadky internetových služeb, které se mohou vyskytnout v některých lokalitách v průběhu dnešní noci (tj. 16. 12. 2009 mezi 1:00 a 6:00 hodinou ranní). Tyto výpadky jsou zapříčiněny upgradem páteřních prvků sítě Metron. Omlouváme se za případné způsobené potíže a děkujeme za pochopení.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Návody

Anketa

Za jakých podmínek byste přešel od stávajícího poskytovatele k Metronu?