Metron.cz
On-line formuláře
Návody

Metron CableTV

Metron CableTV je elegantní a jednoduché řešení přechodu na digitální televizní vysílání pro Váš panelový dům. Prostřednictvím optické sítě Metron Vašemu domu zajistíme příjem televizního vysílání, a to v digitální i analogové podobě zároveň. Digitalizace se Vás nemusí vůbec dotknout, nechcete-li. Nemusíte si pořizovat set-top-box ani nový televizor, Vaše stará televize Vám bude fungovat i po ukončení analogového vysílání v České republice. Je pouze na Vás, kdy se k příjmu digitálního vysílání rozhodnete.

Jaké další výhody přináší Metron Cable TV?

  • Více než dvacet televizních programů za 50 korun měsíčně včetně DPH.
  • Nemusíte se o nic starat. Veškeré nově vysílané místně dostupné a volně šiřitelné televizní programy Vám v rámci smluvené ceny automaticky zahrneme do vysílané nabídky.
  • Nemusíte nic měnit. Přijímáte televizní signál z rozvodů společné televizní antény (STA) tak, jak jste byli doposud zvyklí. Dokonce ani set-top-box nepotřebujete.
  • Minimální výdaje na zajištění digitálního příjmu - nemusíte rekonstruovat rozvody STA, nepotřebujete novou anténní soustavu, ani přijímače a převodníky signálu. Při provozu potom ušetříte za servis zařízení a spotřebu elektrické energie.

Jak to funguje?

Zjednodušené schéma šíření televizního signálu v síti Metron je znázorněno na obrázku níže. Televizní signál je přijímán centrálně pro celou Třebíč, do Vašeho domu je potom přiveden prostřednictvím optické sítě Metron. K příjmu televize nepotřebujete vlastní antény ani jiné zařízení. Propojení se sítí Metron je realizováno optickým převodníkem, který nainstalujeme do Vašeho stávajícího STA rozvaděče.

V rámci Vašeho domu je televizní signál šířen rozvodem společné televizní antény, tj. prostřednictvím koaxiáního kabelu zakončeného televizní zásuvkou v každém bytě. Z této zásuvky si v rámci bytu můžete rozvést signál k více televizorům, třeba k nové televizi s digitálním tunerem v obýváku i ke starší televizi v dětském pokoji.

metrontv-sirenisignalu.png, 9,1kB

Více informací

Službu Metron CableTV můžeme zprovoznit v libovolném panelovém domě připojeném k optické síti Metron. Uvažujete-li o využití služby nebo chcete-li získat bližší informace, kontaktujte nás a domluvte si účast našeho zástupce na informační schůzce, či rovnou schůzi Vašeho domu, kde celé řešení rádi představíme Vám i Vašim sousedům a zodpovíme všechny Vaše otázky.

* Služba Metron CableTV je zajišťována třetí stranou. Ze strany společnosti TRINITY CZECH REPUBLIC, s. r. o. dochází k technické realizaci a přefakturaci nákladů na službu.
Copyright © 2010- by TRINITY CZECH REPUBLIC, s.r.o.